NOVINKY – dárkové poukazy a lekce na míru

Přemýšlíte, čím potěšit nastávající či novopečené rodiče? Udělejte jim radost dárkovým poukazem k on-line programu Radost s dětmi,  který shrnuje nejoblíbenější kurzy pořádané v Bráně k dětem!  Při sledování více než deseti hodin videí se pohodlí domova dozví vše podstatné o těhotenství, příchodu děťátka na svět, kojení, zdravém přebalování, ale i kontaktním rodičovství, nošení dětí v šátcích nebo období prvního vzdoru. A hlavně zjistí, že být rodičem není až taková věda – hlavní je důvěřovat své intuici.

31684

A protože jsme dostávali hodně dotazů, zda by bylo možné objednat si jen některé lekce programu Radost s dětmi, připravili jsme pro vás ještě jednu novinku. Nyní si můžete zakoupit jednu či více lekcí přesně podle vašich potřeb. Získáte také přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde lektorky zodpoví vaše individuální dotazy a kde můžete sdílet své postřehy s ostatními rodiči.

Na rozdíl od objednání celého programu se ale ochudíte o řadu zajímavých bonusových materiálů. Tato varianta je ideální zejména pro rodiče starších dětí a pro ty, kteří již absolvovali některé z kurzů pořádaných našimi lektorkami.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.