O projektu

Jste nastávající, nebo už "praktikující" rodiče? Hledáte odpovědi na otázky týkající se těhotenství, porodu, péče o miminko i výchovy, ale nemáte čas načítat desítky knih, nebo dojíždět na speciální kurzy? Díky našemu projektu Radost s dětmi můžete všechny důležité informace načerpat během pěti týdnů v pohodlí svého domova. Připravili jsme pro vás zajímavé přednášky, interaktivní webináře i překvapení v podobě bonusů.

„Přednášky na téma kontaktní rodičovství pořádáme už osm let. Každý týden nám přijde desítka dotazů, zda nechceme přijet i do menších měst. Pár let jsme s kolegyněmi lektorkami navštěvovaly různá místa. Tím ale poptávka po našich kurzech ještě vzrostla a nemohly jsme uspokojit všechny žádosti. Proto nás napadlo spojit se a vytvořit on-line program, v němž se můžete na všechny naše přednášky podívat v čase a prostředí, které vyhovuje právě vám. Jejich zhlédnutí je časově neomezené, takže se k nim můžete i kdykoliv vracet,“ vysvětluje zakladatelka Radosti s dětmi Lucie Harnošová.

Naše krédo zní: Rodičovství není žádná věda, všechno podstatné už víme a hlavní je začít věřit sobě i svému dítěti. Nemá smysl se trápit, když všechno nejde podle vašich představ. Rodičovství je třeba si užívat a radovat se z něj. Rádi vám v tom pomůžeme. Moc se na vás těšíme :-).