Dárkový poukaz

Vždy je vhodná chvíle udělat někomu radost. Třeba i s dětmi:)

 • Opravdu užitečný dárek

  Nastávající či už praktikující rodiče se v programu Radost s dětmi dozví vše důležité o těhotenství, porodu a kontaktním rodičovství. Videa si mohou pustit kdekoliv a kdykoliv.
 • Jednoduché vyřízení

  Po úhradě částky vám poukaz zašleme spolu s e-mailem, ve kterém najdete všechny potřebné informace. Vytištěný poukaz si můžete vyzvednout v pražské či brněnské prodejně Brána k dětem (www.branakdetem.cz).
 • Snadné uplatnění

  Číslo dárkového poukazu stačí poslat na uvedený e-mail. Po ověření čísla poukazu obdarovanému poskytneme jeho přístupové údaje do on-line programu.
 • A ještě důležité podmínky

  Dárkové poukazy jsou platné 6 měsíců od data zakoupení. Poukaz není možné vyměnit zpět za finanční částku.

Nic neriskujete!

Pokud se přihlásíte a projekt se vám nebude líbit, stačí nám to oznámit do dvou týdnů a my vám garantujeme vrácení peněz.

Když Lucka mluví o Kontaktním rodičovství, je to stejně přirozené jako dýchání. Najednou slyšíte svůj vnitřní hlas, jak volá: "JOOOO, TAKHLE PŘESNĚ TO CÍTÍM!" A co se týká zavedení Kontaktního rodičovství do každodennosti, i na to má Lucka skvělé a konkrétní tipy.

Lucie Ratajská

Na Radosti s dětmi se mi nejvíce líbí, že nabízí tipy a postřehy z praxe a že nic nehlásá dogmaticky. Záleží jen na vás, co si odnesete. Je to skvělý kurz pro všechny, kdo své děti chtějí vychovávat více intuitivně a hledají vlastní cestu k rodičovství.

Eva Sýkorová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@radostsdetmi.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.