Objednávka jednotlivých lekcí

Vyberte si z naší nabídky zajímavých kurzů 🙂

  • Jen to, co potřebujete

    Zakoupení jedné či více lekcí programu Radost s dětmi je vhodné pro rodiče, kteří již absolvovali některý z kurzů našich lektorek, mají odrostlejší děti nebo třeba neplánují nosit své ratolesti v šátku.
  • Diskutujte na facebooku

    I když si vyberete jen jednu lekci, automaticky získáváte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde lektorky zodpoví vaše individuální dotazy. Při objednání jen části programu ale nezískáte přístup k řadě zajímavých bonusových materiálů.

Nic neriskujete!

Pokud se přihlásíte a projekt se vám nebude líbit, stačí nám to oznámit do dvou týdnů a my vám garantujeme vrácení peněz.

Když Lucka mluví o Kontaktním rodičovství, je to stejně přirozené jako dýchání. Najednou slyšíte svůj vnitřní hlas, jak volá: "JOOOO, TAKHLE PŘESNĚ TO CÍTÍM!" A co se týká zavedení Kontaktního rodičovství do každodennosti, i na to má Lucka skvělé a konkrétní tipy.

Lucie Ratajská

Na Radosti s dětmi se mi nejvíce líbí, že nabízí tipy a postřehy z praxe a že nic nehlásá dogmaticky. Záleží jen na vás, co si odnesete. Je to skvělý kurz pro všechny, kdo své děti chtějí vychovávat více intuitivně a hledají vlastní cestu k rodičovství.

Eva Sýkorová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@radostsdetmi.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.