Přihlášení do kurzu

Udělejte první krok k radostnému rodičovství ještě dnes!

  • Dozvíte se vše podstatné

    Už žádné hledání v knihách nebo zdlouhavé cestování na kurzy. V on-line programu Radost s dětmi, který si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv, najdete všechny důležité informace týkající se předporodní přípravy, péče o dítě i výchovy.
  • Těšte se na bonusy

    Pokud se do programu přihlásíte, získáte přístup nejen k deseti hodinám inspirativních videí, ale i k zajímavým bonusovým materiálům, které pro vás připravily naše lektorky - texty, seznamy i praktická cvičení. Natočili jsme pro vás také unikátní video s "kontaktními" tatínky. Každý účastník programu rovněž automaticky získá přístup do uzavřené facebookové skupiny, v níž vám naše zkušené lektorky individuálně poradí. Během pětitýdenního kurzu se můžete zúčastnit i dvou živých webinářů, v nichž budou lektorky odpovídat na vaše otázky. A k bonusům přidáváme ještě čtrnáctidenní garanci na vrácení peněz.
  • S námi ušetříte

    Dozvíte se, co pro vaše dítě opravdu potřebujete a bez čeho se už obejde. Lekce si vychutnáte v pohodlí domova - odpadne vám cestování i shánění hlídání. Díky jednoduchým a hlavně praktickým radám nemusíte kupovat stohy publikací o dětech a výchově. A spokojené děti nemají tendenci likvidovat hračky ani zařízení domu.

Nic neriskujete!

Pokud se přihlásíte a projekt se vám nebude líbit, stačí nám to oznámit do dvou týdnů a my vám garantujeme vrácení peněz.

Když Lucka mluví o Kontaktním rodičovství, je to stejně přirozené jako dýchání. Najednou slyšíte svůj vnitřní hlas, jak volá: "JOOOO, TAKHLE PŘESNĚ TO CÍTÍM!" A co se týká zavedení Kontaktního rodičovství do každodennosti, i na to má Lucka skvělé a konkrétní tipy.

Lucie Ratajská

Program Radost s dětmi je pro mě velkou inspirací. Jsou to opravdu nejlépe investované peníze v mém životě. Jsem moc ráda, že existují ženy, které takto pomáhají ostatním ženám.

Markéta Kopecká

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@radostsdetmi.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.