Recenze: V čem Radost s dětmi pomohla mamince Markétě

„My jsme takové věci vůbec neřešili a dětem nic nechybělo. Zato dneska se ze všeho dělá zbytečná věda…“ Také jste se setkali s podobnými názory? To, že jste na stránkách programu Radost s dětmi, naznačuje, že jste se s nimi nejspíše úplně neztotožnili. Stejně jako paní Markéta Kopecká, která se rozhodla opustit vyšlapané cestičky autoritativní výchovy a jako maminka si hledá svou vlastní cestou. I s pomocí našich skvělých lektorek.

 Vždycky jsem byla v rodině ta alternativní a šílená. Rodiče a sourozenci dělají všechno tak, “jak se to dělalo vždycky”.  Ale já jsem si hledala už novější informace a často pro mě bylo těžké s nimi najít společnou řeč. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, věděla jsem, že jejich rady budou pravděpodobně pár desítek let staré a neuspokojující. A měla jsem pravdu.

Nevěděla jsem, kam se pro rady obrátit. Pár kamarádek má na porod a výchovu zastaralé názory typu „dítě je třeba profackovat“. Takový přístup se mnou ale nerezonuje. A doktorka mi už na počátku těhotenství na nevolnosti radila, ať jím jen čokoládu a piju coca-colu. Takže mi bylo jasné, že tudy cesta taky nevede.baby-1556421_1280

Program Radost s dětmi mi dal přesně to, co jsem hledala. Podporu a ujištění, že ten vnitřní hlas, který má tolikrát pravdu, je ta “správná” cesta. Z programu jsem načerpala spoustu informací a inspirace. Během těhotenství se cítím vyrovnanější a věřím, že vše opravdu zvládnu. Mockrát vám za to děkuji.

Obzvláště se mi líbí část o bezplenkové metodě, kontaktním rodičovstvím a nošením šátků. Jsou to věci, které lidé před průmyslovou revolucí dělali naprosto instinktivně, ale systém, ať už kapitalismus nebo komunismus, se nám snaží tyto “dovednosti” a “instinkty” vymluvit.

Velmi se mi líbily lektorky, které se mnou rezonovaly. O svých tématech mluvily tak, že jsem měla chuť hned jejich rady vyzkoušet. Líbilo se mi také, že jsem měla možnost stáhnout si k přednáškám doplňkové materiály.

Jen je škoda, že lektorky nejsou živé 😀 Myslím, že by bylo fajn udělat v kurzu ještě živé webináře, v jejichž průběhu bychom se lektorek mohli ptát na další otázky, které nás napadají.

Program Radost s dětmi je pro mě velkou inspirací. Jsou to opravdu nejlépe investované peníze v mém životě. Nelituji ani jedné koruny. Jsem moc ráda, že existují ženy, které takto pomáhají ženám, které to nejvíce potřebují.

Markéta Kopecká

Chcete si i vy vyzkoušet program Radost s dětmi? V sekci Koupit si stačí jen vybrat, zda chcete absolvovat celý kurz, nebo jen vybrané lekce.

Pokud se chcete dozvědět to podstatné o těhotenství, porodu, kontaktním rodičovství, nošení dětí nebo období prvního vzdoru, nemusíte načítat stovky stran, ani nikam jezdit.

Vše potřebné se dozvíte v pohodlí svého domova od našich lektorek. A pokud se na cokoliv budete chtít zeptat, jsou vám k dispozici v uzavřené facebookové skupině, do níž získáte přístup.

A pozor, nic neriskujete! Pokud se vám program nebude líbit, do 14 dní vám garantujeme vrácení peněz.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.