Kontaktní rodičovství

Webinář Kontaktní rodičovství

Hlavním tématem prvního webináře programu Radost s dětmi je kontaktní rodičovství. Naše dvě lektorky Lucie Harnošová a Lucie Ernstová se v něm zaměřily třeba na slaďování mateřství a pracovního či partnerského života. Zároveň odpovídaly na některé vaše dotazy.

1. Část

2. Část

Lucie Ernstová

Především spokojená máma, manželka, nadšená kuchařka, zahradnice a výtvarnice. Lektorka předporodní přípravy, kontaktního rodičovství, zdravého nošení a vázání šátků, zdravého přebalování, bezplenkové komunikační metody a kurzů zdravého stravování pro děti, těhotné a kojící maminky i pro celou rodinu. Absolvovala výtvarný obor na vysoké škole. Po studiu pracovala jako šéfredaktorka odborného časopisu v oblasti památkové péče a vedoucí oddělení prezentace a práce s veřejností. Žije na venkově.

Lucie Harnošová

Majitelka Brány k dětem  lektorka a propagátorka kontaktního rodičovství, bezplenkové komunikační metody a zdravého přebalování a nošení. K zájmu o vše přírodní a přirozené ji vedla už její maminka, která v Brně  otevřela úplně první prodejnu zdravé výživy. Práce s dětmi Lucii Harnošovou přitahovala již v době studií, na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity absolvovala obor sociální pedagogika